Uroda

Chirurgia stomatologiczna na najwyższym poziomie

Nowa jakość zabiegów chirurgicznych pozwala na bezbolesne i komfortowe przejście przez leczenie. Warto więc skorzystać z oferty zietekclinic.com.

Nowoczesne metody leczenia – gwarancja komfortu

Aby zapewnić pacjentowi jak największy komfort wykonywanych zabiegów chirurgii stomatologicznej, w klinice używa się nowatorskiej metody piezochirurgii. Czym jest i dlaczego jest tak bardzo korzystna dla pacjenta? Technika piezochirurgiczna wykorzystuje działanie fal ultradźwiękowych, które pozwalają na skuteczne opracowanie tkanek miękkich oraz kości, w tym przypadku zębów. Jest to metoda, dzięki której lekarze osiągają niespotykaną precyzję. Jest to niezwykle ważne, szczególnie w tak delikatnych zabiegach jakie oferuje chirurgia stomatologiczna. Dzięki temu, uszkodzenia tkanek spoza obszaru zabiegu są znikome. Niezwykła precyzja pozwala również na uniknięcie krwawienia w obszarze zabiegowym. Co za tym idzie, zabieg wykonywany tego typu metodą pozwala na uniknięcie uszkodzeń nerwów oraz uciążliwych dolegliwości bólowych. Klinika znajduje się w posiadaniu specjalistycznych urządzeń piezoelektrycznych, które umożliwiają wykonanie tego typu zabiegów. Skorzystanie z tej oferty jest więc atrakcyjne dla wszystkich pacjentów, którzy kojarzą chirurgię stomatologiczną z bólem i nieprzyjemnymi doznaniami. Nowatorskie urządzenia pozwalają na wprowadzenie usług na wyższy, co za tym idzie, daje to pacjentowi komfort oraz bezbolesny zabieg. Oprócz tego, urządzenia piezoelektryczne pozwalają na dokładną dezynfekcję obszaru poddawanego zabiegowi.

W jakich zabiegach można wykorzystać piezochirurgię?

Piezochirurgia znajduje bardzo wiele zastosowań. Coraz chętniej wykorzystuje ją wielu lekarzy, a wśród nich znajdują się również chirurdzy stomatolodzy. Do jakich zabiegów można więc wykorzystywać specjalistyczne urządzenia piezoelektryczne? Coraz popularniejsze staje się wykorzystywanie tej techniki w leczeniu ortodontycznym. Specjalne zabiegi pozwalają na skrócenie czasu noszenia aparatu, poprzez nacięciu kości szczęki. Jak się okazuje, jest to dla pacjenta niezwykle wygodna opcja. Piezochirurgia równie dobrze sprawdza się w zabiegach implantologicznych. Dzięki wykorzystaniu urządzeń piezoelektrycznych, specjalne zabiegi umożliwiają poszerzenie szczęki lub żuchwy bądź dostosowanie łoża dla nowego implantu. Tego typu technika znajduje więc bardzo szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach. Piezochirurgia wykorzystywana jest również w osteotomii, osteoplastyce czy w zabiegach periodontologicznych.

Chirurgia stomatologiczna – usuwanie zęba

Urządzenia piezoelektryczne pozwalają na wykonywanie takich zabiegów jak chirurgiczne usuwanie zęba. Niezwykła precyzja pozwala na dokładne usunięcie wszystkich korzeni zęba, z możliwością uniknięcia krwawienia oraz naruszenia nerwów. Bardzo dużym atutem tego typu zabiegu, jest całkowita bezbolesność. Każdy pacjent może zapomnieć o niekomfortowych doświadczeniach związanych z bólem. Oprócz tego, piezochirurgia znacznie zmniejsza obrzęk występujący po zabiegu. Dzięki temu, krócej trwa czas regeneracji oraz występuje mniejsze ryzyko występowania obrzęku po zabiegu. Warto jednak pamiętać, że klinika zietekclinic.com dokłada wszelkich starań, aby uratować ząb i odpowiednio go leczyć. Usunięcie zęba jest ostatecznością. Warto postawić więc na wybór kliniki i najlepszego chirurga stomatologa. Nowatorskie metody wykorzystywane przez lekarzy to zdecydowany atut, który doceni każdy pacjent szukający komfortowych i bezbolesnych zabiegów. Warto zainteresować się ofertą kliniki i postawić na najwyższą jakość.

You may also like...